Praėjusių metų lapkričio 17 dieną PRONOVIAS atidarė dar vieną savo vardo parduotuvę Paryžiuje. Specialus renginys buvo surengtas bendradarbiaujant  su ne pelno siekiančia organizacija Paris Tout P’titsį, kurta 1992 su misija padėti kūdikiams gimusiems skurdžiose šeimose Paryžiuje.

unnamed

Nepaprastai graži, nauja parduotuvė įsikūrusi Paryžiaus širdyje, yra 650 kvadratinių metrų pločio su 35 kvadratinių metrų erdve vitrinoms. Visos būsimos nuotakos apsilankiusios meilės ir šviesų mieste galės apsilankyti PRONOVIAS parduotuvėje ir išsirinkti savo svajonių vestuvinę suknelę iš Atelier PRONOVIAS ir PRONOVIAS kolekcijų ar vakarinę suknelę iš PRONOVIAS Cocktail kolekcijos bei būtinus aksesuarus.

unnamed (1)

Tarp 250 svečių, mes turėjome progą išvysti ir Prancūzijos dainininkę ir aktorę Josephine de la Baume, kuri buvo pasipuošusi elegantiška vakarine PRONOVIAS suknele COIMBRA su V formos iškirpte priekyje, iš naujosios kolekcijos. Kalbėdama apie nepriekaištinga Šantilje nėrinių ir siūvinių kombinaciją, ji pridėjo: „Aš myliu šios suknelės siluetą ir lengvą plazdėjimą; ji subtiliai pabrėžia ir puoselėja moteriškas formas”.

unnamed (2)

Prancūzijos garsenybė Caroline Bassac, tinklaraščio Beauté Active autorė ir #PronoviasItBrides projekto naujienų redaktorė taip pat dalyvavo naujosios parduotuvės atidaryme ir pasipuošė tamsiai mėlynu kombinezonu BREDA iš 2017-tųjų metų PRONOVIAS Cocktail kolekcijos.

unnamed (3)

Šią ypatingą progą, renginyje dalyvavo ir gerai žinomos Prancūzijos tinklaraštininkės tokios kaip: Noholita, Megan, VLT, Anne Caroline.w, Marie iš Into Your Closet ir Margaux Slv. Be to Prancūzijos vestuvių tinklaraštininkė La Mariée en Colère su kuria bendradarbiauja PRONOVIAS, taip pat sukūrė nepriekaištingą gyvą transliaciją socialinėse medijose, kuomet vyko renginys.

unnamed (4)

Dienai bėgant buvo surengta ir spaudos konferencija į kurią buvo įtrauktas ir asmeninis susitikimas su PRONOVIAS kūrybos direktoriumi Herve Moreau. Geriausios Prancūzijos žiniasklaidos priemonės tokios kaip žurnalas Madame Figaro ir Marriage nenorėjo praleisti galimybės pakalbinti garsųjį PRONOVIAS meistrą Hervé.

unnamed (5)

Daugiau nei 200 Paryžiaus visuomenės žmonių, daugybė draugų ir pažinčių iš organizacijos Paris Tout P’tits mėgavosi puikia atidarymo švente, kokteiliais ir magiškais PRONOVIAS šedevrais. Renginys buvo didžiulė sėkmė!

unnamed (6)

Jeigu gyvenate aplink Paryžių ar ketinate jame būti, jūs tiesiog privalote aplankyti naują PRONOVIAS parduotuvę esančią pačioje Paryžiaus širdyje ir atrasti savo būsimą vestuvinę gražuolę!

unnamed (7)

Na, o jeigu gyvenate Vilniuje arba ketinate čia atvykti, Jums tereikia aplankyti mūsų saloną SANTA, oficialų PRONOVIAS atstovą Lietuvoje. Visą PRONOVIAS vestuvinių suknelių asortimentą rasite čia