Pirmoji lapkričio savaitė vestuvinių ir proginių suknelių salone SANTA yra išties išskirtinė. Pagaliau galime pasidžiaugti, jog itin platų mūsų vestuvinių, proginių ir vakarinių suknelių asortimentą netrukus papildys ir BADGLEY MISCHKA prekinio ženklo vestuviniai bateliai. SANTA salonas tampa vieninteliu šio prekinio ženklo atstovu Lietuvoje, todėl garantuojame, jog mūsų salono nuotakos galės pasipuošti originaliais, aukščiausios kokybės, Numeris #1 tituluojamo prekinio ženklo vestuviniais bateliais tiesiai iš Amerikos!

vestuviniai bateliai badgley mischka 3

Visame pasaulyje žinomas BADGLEY MISCHKA prekinis ženklas, tai dviejų dizainerių Mark Badgley ir James Mischka trumpinys, kurį savo lūpose linksniuoja viso pasaulio nuotakos. VOGUE šiuos dizainerius įtraukė į „TOP 10 Amerikos dizaineriai“ sąrašą ir įvardijo kaip vieną geriausių duetų Holivude. Mark Badgley ir James Mischka tandemas per pastaruosius du dešimtmečius išgarsėjo kaip stilingų vakarinių drabužių ir aksesuarų kūrėjai.

Unikali sinergija supažindino šiuos du dizainerius studijuojant „Parsons“ dizaino mokykloje, Niujorke. Juos sujungė panašus estetikos suvokimas apie drabužius ir tai kaip žmonės juos dėvi.  Du vyrai, prieš pradedant plėtoti savo prekinį ženklą, daugybę laiko praleido kurdami drabužius po tokiais vardais kaip Donna Karan ir Willi Smith.

badgley mischka vestuviniai bateliai

1988 metais dizaineriais Mark’as ir James’as sujungė savo jėgas ir taip atsirado vienas garsiausių pasaulinių prekinių ženklų BADGLEY MISCHKA. Iškart po to šis vardas mados industrijoje pritraukė ypač daug spaudos dėmesio ir žinomų mažmenininkų susidomėjimo iš viso pasaulio. BADGLEY MISCHKA prekinis ženklas išsiskyrė savo sudėtingu stiliumi, kuris galėjo patenkinti jaunesnių ir modernesnį dizainą mėgstančių moterų skonį. Jie visuomet išliko artimi šiai dizaino koncepcijai ir nuosekliai ją plėtojo savo kolekcijomis. Jų nesenstantis dizainas pakerėjo ir tokias garsias pasaulio moteris kaip Madona, Jennifer Lopez, Rihhana, Sharon Stone, Jennifer Garner, Julia Roberts, Kate Winslet, Sarah Jessica Parker, Helen Mierren ir Ashley Judd.

Mark’o ir James’o modeliai yra kuriami tik iš geriausių audinių, o jų dizaino pagrindas – tai aukščiausio lygio meistriškumas. Šių dizainerių darbai visuomet patraukia dėmesį savo įdomia koncepcija, siluetais ar prabangiomis detalėmis. Būtent šių elementų vedini jie išliko teisingi šiai dizaino filosofijai, o nuoseklus jų kolekcijų vientisumas iškėlė juos į pačią mados viršūnę.

vestuviniai bateliai badgley mischka 2

„Mūsų stilius grįžta į žavingą Holivudą penktajame dešimtmetyje. BADGLEY MISCHKA stilius yra paprastas, racionalus ir kruopščiai elegantiškas” – sako James’as.

„Vienas užtrauktukas ir tu pritrenkiantis! Mes mėgstame, kuomet dalykai yra paprasti. Yra išties puiku, jeigu moteris gali praleisti valandų valandas besiruošdama pokyliui, tačiau ji taip pat turi turėti galimybę atsinešti suknelę į darbą ir persirengti ją iškart po jo šventiniam vakarui” – sako Mark’as.

vestuviniai bateliai badgley mischka

BADGLEY MISCHKA prekinio ženklo produktai yra parduodami prestižiškiausiose pasaulio parduotuvėse, tokiose kaip „Bergdorf Goodman”, Neiman Marcus”, „Nordstrom” ir Saks Fifth Avenue. O taip pat ir firminėje BADGLEY MISCHKA parduotuvėje ir batelių salone Beverly Hills’e.