tony bowls juoda baltaTONY BOWLS vakarinės suknelės pasižymi gausiais, rafinuotais papuošimais, kurie sukuria aukštosios mados atmosferą bet kokio tipo renginyje. Ši kolekcija yra praštmanaus ir prabangaus audinio kombinacijos pavyzdys, taip pat ji išsiskiria nuostabiais siluetais ir spalvingais raštais. Suraskite suknelę, kuri išpildys visas Jūsų mados svajones.

Jeigu Jūs ieškote suknelės, kuri puikiai tiktų bet kokiame formaliame renginyje, o taip pat ir išleistuvėse, vestuvėses ar asmeninėse šventėse, TONY BOWLS kolekcija siūlo Jums platų asortimentą suknelių, kurios būtent tiks tokiems renginiams. Šie drąsūs mados kūriniai apima ir išvaizdos elementus, ir asmenybės. Kiekviena suknelė atskleidžia intriguojančią istoriją ir asmenybės detales.

tony bowls violetineMIESTE KARŠTA!

Fantastiškoje TONY BOWLS suknelių kolekcijoje yra daugybė suknelių, kurios tiesiog šviečia, kadangi jos sukurtos remiantis ryškių gėlių motyvais ir įvairių spalvų dizainu, kuris sukuria vasarišką bei šiltą ir kasdienišką efektą. Tokios suknelės kaip pavyzdžiui – be petnešėlių iš šifono, su raštais ar undinėlės tipo vandenyno spalvos, ar su ryškiai žaliais žvyneliais įkvėptos kalifornijos stiliaus. Tokios suknelės pabrėžia šilkinius plaukus ir nepakartojamą moteriškumą, o šias sukneles drąsiai gali vilkėti visų dydžių ir formų moterys. Moterys, kurių liemuo yra platesnis drąsiai galės mėgautis “lengvesne” išvaizda, tos, kurių didesnė krūtinė drąsiai galės ją pabrėžti, o kurių gražios rankos – jas apnuoginti.

TAMSU IR DRAMATIŠKA

Žinoma, jog ne kiekvienas renginys reikalauja ryškios ir lengvos suknelės. yra tam tikras tipas renginių, kuriuose reikia atrodyti santūriau, elegantiškai ir mažiau iššaukiančiai. Čia taip pat yra išeitis. TONY BOWLS siūlo eilę nepakartojamų vakarinių suknelių, kurios Jūs pavers klasikine dama su juoda suknele. Daugybė vakarinių suknelių TONY BOWLS kolekcijoje yra puoštos delikačiais gėlių ornamentais ar nėrinių aplikacijomis, todėl Jūsų vakarinė suknelė bus ir elegantiška, ir tuo pačiu stilinga bei originali. Taip pat yra begalė suknelių su įvairiais papuošimais, karoliukais, siuvinėjimais ar žvyneliais. Taip pat dominuoja skaidrios medžiagos, kurios pabrėžia moterišką seksualumą. Tokio tipo suknelė pavers Jus nepakartojamai elegantiška bei subtiliai seksualia vakaro viešnia.

tony bowls raudona sukneleSPALVŲ PALETĖ

Ledo šaltumo, auksinė, purpurinė, raudona ar ruda – TONY BOWLS kolekcijoje yra platus spalvų pasirinkimas, kurios Jus tikrai sužavės. TONY BOWLS dizaineriai itin kruopščiai parenka suknelėms spalvas ir audinius, kurie derėtų tarpusavyje. Ne visi spalvų atspalviai atrodo vienodai skirtingoje šviesoje, o tuos atspalvius stipriai gali koreguoti ir parinktas audinys. Pavyzdžiui lelijų spalva idealiai tiks lengvai organzos suknelei. Ryškūs ir viliojantys spalvų tonai, kaip pavyzdžiui gyvūnų raštai su aukšta apykakle arba be petnešėlių, pavers Jus tikra vilioke su šelmiškumo prieskoniu.

KAS GALI VILKĖTI TONY BOWLS SUKNELES?

Atsakymas paprastas: žinoma, kad visos moterys! Jūs galite rinktis TONY BOWLS vakarinę suknelę savo ypatingam vakarui jeigu Jūs esatė paauglė, “Sex in the City” mergina, kuriai 20 ar 30 metų, mama ar net gi močiutė! Šios suknelės yra sukurtos taip, jog tiks bet kurio amžiaus moteriai ar merginai. Ir net gi jeigu kitose kolekcijose nėra nieko kas tiktų skirtingų amžių moterims, TONY BOWLS kolekcijoje Jūs visada rasite suknelę paruošta Jums. Skirkite šiek tiek laiko suknelės analizei. Atidžiai apžiūrėkite jos spalvą, modelį, audinį ar formą ir tik tokiu atveju Jūs surasite idealią suknelę, kuri Jums tiks tobulai. Nesvarbu ar Jūs esate pašėlusi paauglė, ar mama ieškanti suknelės dukters vestuvėms, patikėkite TONY BOWLS kolekcijoje yra suknelė skirta Jums.

tony bowls geltonaAKSESUARAI

Aksesuarais gali būti bateliai, rankinė, kaklo papuošalas ar net gi Jūsų plaukai. Taigi kol ieškote suknelės pagalvokite apie tai kokius aksesuarus pasirinksite ir kokį įspūdį siekiate palikti vakarėlio svečiams. Kokio tipo makiažą darysitės? Ar Jūsų papuošalai bus paparasti ar auksiniai, o gal turėsite po mažą deimantą ausyse? Pagalvokite apie rankinę ir aukštakulnius, ir pasistenkite kad jie derėtų tarpusavyje. O galbūt būtų geriau jog Jūsų aksesuarai skirtusi nuo suknelės? Galbūt. Tačiau pagalvokite apie tai ir koks bus galutinis rezultatas. Todėl šiomis smulkmenomis pasirūpinkite iš anksto. Derinkite, eksperimentuokite, kol atrasite aukso viduriuką ir būsite pasiruošusi didžiąjam vakarui.  Taip pat pasirūpinkite savo šukuosena. Pasistenkite jog ji būtų nesunkiai pataisoma ir lengva, juk nenorite visą vakarą jaudintis apie išsprūdusią iš kuodo plaukų sruogelę.

METAS PASIRINKTI

TONY BOWLS vakarinių suknelių kolekcija yra šiuolaikiška bei rafinuota, todėl kiekviena moteris ras jai tinkančią suknelę už prieinamą kainą, o taip pat nereikės stipriai išeiti iš komforto zonos. Nesvarbu kokioje ceremonijoje vilkėsite TONY BOWLS suknelę, galbūt stovėsite nuošaliau, o galbūt būsite dėmesio centre, ir vienu, ir kitu atveju neliksite nepastebėta. TONY BOWLS kolekcijos suknelės atskleis Jūsų eleganciją bei moteriškumą, o taip pat ir stiliaus jausmą. Teisingai parinkta suknelė gali pakeisti Jūsų gyvenimą! Jūs net nepastebėsite kaip vakaro pabaigoje suksitės ant parketo su savo svajonių vyru ir žinosite, jog jį sužavėti padėjo Jūsų pasirinkta suknelė!