Nepaisant to, kad vestuvės žiemą yra apgaubtos magija ir stebuklingomis šviesomis, o šventė rudenį alsuoja gamtos grožiu ir spalvomis, pavasaris yra tas metų laikas, kuomet vestuvių sezonas prasideda visame pasaulyje. Ir mes nė kiek tuo nesistebime! Kas gi gali atsispirti pradedančiai žaliuoti gamtai, išsprogusiems rožiniams pumpurams ir ankstyvo pavasario paukštelių čiulbėjimui, kai saulė jau po truputi pradeda bučiuoti skruostus?

Jeigu Jūsų vestuvės taip pat įvyks pavasarį, siūlome Jums susipažinti su karščiausiomis pavasario vestuvių tendencijomis!

Parodykite savo pečius!

Prisiminkite šią tendenciją: „off-the-shoulder“. Kitaip tariant atidenkite savo pečius ir įneškite į šventę šiek tiek subtilaus seksualumo. Jeigu šaltaisiais sezonais nuotakos renkasi vestuvines sukneles ilgomis rankovėmis, derina švarkelius ar įvairias skraistes, tai pavasaris yra pats metas šiek tiek apsinuoginti. Ir būtent ši  „nuogų pečių“  tendencija yra vienas karščiausių  pavasario/vasaros trendų. Nuogi pečiai pabrėš Jūsų moteriškumą ir suteiks subtilaus seksualumo.

Desktop19

Tačiau nesumaišykite dviejų ypač panašių dizainų: suknelė be petnešėlių ir suknelė atidengianti pečius. Suknelė be petnešėlių ir jokių rankovių labiau tiks vasaros vestuvėms ir tokioms, kurios nereikalauja ypatingo subtilumo, o suknelės modelis atidengiantis pečius yra labiau moteriškas ir subtiliai seksualus – būtent tai kas madinga šį pavasarį.

Vestuvių šventė sode? Kodėl gi ne!

Kadangi Jūsų vestuvės vyks pavasarį, išnaudokite šį metų laiką maksimaliai. Tai galite padaryti pasirinkę vestuvių šventę švęsti sode. Pasirinkite tokią vietą kur viskas žydėtų ir žaliuotų, o atmosfera būtų pripildyta pavasario gaivos ir besiskleidžiančių žiedų aromatu.  Tik pavasaris gali suteikti  Jums tokį malonumą ir tokį gamtos grožį.

2-Wedding-garden-Eric-Kelley-Photography-02-1-1024x752

Taip pat pasirinkę sodą Jums nereikės rūpinti dideliu gėlių kiekiu ar įspūdingomis šventės vietos dekoracijomis. Tiesiog užteks šiek tiek bijūnų, rožių, narcizų, lelijų, tulpių ar vyšnių žiedų. Pavasaris tai įvairiausių spalvų sezonas, todėl  pati gamta parinks Jūsų vestuvių paletę.

Arbatos laikas ar sveikuoliški kokteiliai

Pavasario vestuvės skatina mus švęsti išėjus iš namų; tai tobulas sezonas vestuvėms, kurias galite surengti ryte arba dienos metu ir tiesiog mėgautis pavasario saule valandų valandas. Tad kodėl gi nenustebinus savo svečių popiečio arbatėle, kuri tokia populiari Anglijoje?

4-Tea-wedding-time-Jodi-and-Kurt-Miller-photography-1-1-1024x682

Tradicinį saldainių bufetą pakeiskite popiečio arbatėlės stalu ir nustebinkite savo svečius. Beje, vadinamoji  afternoon tea nebūtinai turi būti patiekiama 17 valandą, kaip kad įprasta. Jūs galite pasirinkti savo laiką. Pateikite skirtingus arbatos ar kavos variantus, o šalia viso to skanėstus, kurie derėtų: įvairius keksiukus, obuolių ar mėlynių pyragus, morengus, sausainius ir kitus saldėsius. Taip pat čia puikiai tiks ir pikantiški užkandžių sumuštiniai su kiaušiniu ir žalumynais, žalia jautiena, lašiša ar sūrio kremu. Trumpai tariant – viskas pagal Jūsų fantaziją.

4-lara-lopez-photography-717x1024

Jeigu vestuvės vyks gerokai po pietų, o popiečio arbatos idėja Jums ne prie širdies, pavaišinkite savo svečius sveikuoliškais vaisių kokteiliais, kurie taip pat yra vienas karščiausių šio sezono trendų. Sveikuoliški kokteiliai, kurie dar kitaip vadinami glotnučiais, gali būti įvairiausių rūšių ir skonių, todėl kiekvienas svečias atras būtent jam tinkamą derinį. Tiesiog atidarykite kokteilių barą ir tokiam pavasariškam gėrimui niekas neatsispirs.

Žalias raw ir austrių baras

Pamirškite sūrio ar sushi barus, naujausios tendencijos siūlo palepinti savo svečius kai kuo prabangiu ir neįprastu. Rinkitės vadinamuosius raw barus. Kalbant apie žąliajį raw barą omenyje turime neapdorotas jūros gėrybes tokias kaip austrės, jūros ežiai, krevetės, omarai ir kitų rūšių gurmaniški užkandžiai. Kitas pasirinkimas gali būti dalinai apdorotos jūros gėrybės, pavyzdžiui  skirtingų rūšių seviche (marinuota žalia žuvis), tuno tartaras ar ikrai. Mėsos mylėtojams galėtumėte patiekti vadinamąjį carpaccio (plonais griežinėliais pjaustyta žalia jautiena) ar steiko tartarą.

3-raw-bar-Ruth-Eileen-Photography-1024x682

Kalbant apie austrių barą, čia išskirtinai turėtų būti patiekiamos tik austrės su skirtingų rūšių padažais, tokiais kaip Vorčesterio, Tobasco padažas ar tiesiog citrina. Vis daugiau žmonių tiesiog dievina šviežias jūros gėrybes, todėl palepinkite juos kai kuo gurmanišku ir neįprastu. Yra tam tikri restoranai, kurie specializuojasi šviežiu jūros gėrybių maistu, todėl sukurti tokį austrių barą jiems būtų visai nesudėtinga. Tai ypač originalus būdas nustebinti savo svečius kitokiu meniu.

Kabančių gėlių dekoracijos

5-decoracion-colgante-boda-La-Champanera-2

Kabančios gėlės vestuvėse tikriausiai jau ne daug ką stebina, kadangi tai vienas karščiausių praėjusio sezono trendų ir šiais metais ši tendencija neapleidžia savo populiarumo pozicijų. Kabančios gėlės gali būti ypač originalus šventės vietos dekoravimo sprendimas, kuris sužavės tiek Jūsų svečius, tiek Jus pačius. Kabančių gėlių dekoracijas galite derinti su įvairiomis lemputėmis ar žibintais, kabinti virš stalų, durų ar bet kur kitur, ir taip susikurti nuostabias žaliąsias erdves. Tokios dekoracijos atrodo ne tik skoningai ir stilingai, tačiau ir nepaprastai šiuolaikiškai bei moderniai.