3 esmines taisykles kurias turetumete zinoti pries einant pirkti vestuvines suknelesJūsų sužadėtuvių žiedas spindi ant rankos, širdis šokinėja, o kūnas tiesiog dreba  – visa tai reiškia jog  Jūs ruošiatės vestuvinės suknelės paieškoms. Prieš pradedant minti        parduotuvių slenksčius ieškant “tos vienintelės” apsvarstykite patarimus, kuriuos pateikia vestuvių mados ekspertas, “Klleinfeld’s” vestuvinių suknelių salono  direktorius Terry Hall.    Štai 3 esminiai patarimai, kurių turėtumėte nepamiršti pradedant vestuvinį apsipirkinėjimą.

1.       Tinkami apatiniai

Tinkami apatiniai yra tarsi pamatai, kurie atlieka pagrindinį vaidmenį. Pasirinkus tinkamus apatinius jų dėka Jūs matysite kokia suknelė Jums geriausiai tinka. Einant apsipirkti  patarčiau dėvėti tikrai gerą liemenėlę be petnešėlių, galbūt net gi liemenėlę, kuri puikiai tiktų su korsetu, nepriklausomai nuo Jūsų dydžio ir formos  Jūs vistiek galbūt  norėsite  apsvarstyti kūno formas dailinančius apatinius. Su tokiais apatiniais Jūs ne tik atrodysite lieknesnė, tačiau jie padės lengviau apsivilkti suknelę.

 2.       Batai, kuriuos mylite

Pasak Terry Hall, batai yra labai svarbus dalykas. Visų pirma batai nėra antras svarbiausias dalykas po vestuvinės suknelės, kartais abu šie dalykai yra vienodai  svarbūs. Bateliai  suteikia galimybę nuotakai atskleisti savo asmenybę ir gali padėti išreikšti savitą skonį bei unikalius pomėgius. Taip pat jie padeda pasijusti nuostabiai. Jūs turite  pasitikėti savimi,  kuomet perkate vestuvinę suknelę ir dažniausiai tas pasitikėjimas yra daug didesnis, jeigu Jūs avite nuostabius aukštakulnius. Kalbant logiškai, perkant vestuvinę suknelę avėkite  tokius aukštakulnius, kurie būtų panašūs į tuos, kuriuos avėsite vestuvių dieną, taip Jūs matysite kokio ilgio suknelė turėtų būti ir  kaip ji atrodys būtent prie tų batelių. Dar geriau būtų,  jeigu turėtumėte būtent tuos aukštakulnius, kuriuos avėsite einant link altoriaus.

3.       Atvirumas

Paskutinis dalykas, kurio turėtumėte nepamiršti yra drąsus ir atviras požiūris. Pamirškite nusistatymus. Nebijokite pasitikėti konsultantu, kuris siūlo Jums tokias sukneles apie kurias  net nepagalvojote. Išeikite iš savo saugumo zonos. Kartais nuotakos būna tiesiog labai maloniai nustebintos. Vaizdas, kaip suknelė atrodo ant manikeno visada skiriasi nuo to kaip ji  atrodys ant Jūsų kūno.