10 pozymiu jog radote ta vienintele suknele 2 Surasti tobulą, savo svajonių vestuvinę suknelę gali būti beveik taip pat sunku kaip ir surasti žmogų, su kuriuo norėtumėte praleisti visą likusį gyvenimą. Ieškant suknelės pasirinkimų yra begalė. Nuo princesiškos pūstos iki delikačiai pabrėžiančios figūrą, nuo trumpos iki besivelkančios žeme ir dar daug kitų pasirinkimų. Kad padėtume Jums susiaurinti savo suknelės paieškas,  mes išskyrėme 10 požymių, kurie signalizuos jog Jūs pagaliau radote „tą vienintelę“.

1.       Jūs pradedate kalbėti aukščiausiuoju laipsniu. Jeigu Jūs staiga pradedate įkvepiančiai kalbėti apie tam tikrą suknelę ir vartoti tokius apibūdinimus kaip: „ Tai pati gražiausia suknelė pasaulyje“,  „Tai pati nuostabiausia suknelė, kurią man teko matyti akyse“ ar tiesiog paprastai“ Tai geriausia suknelė“, žinokite, Jūs radote savo (kitą) sielos pusę.
2.       Jeigu staiga galite save įsivaizduoti  einančią link savo būsimo vyro būtent su „ta“ suknele.
Ar įsivaizduojate savo būsimo vyro reakciją, kuomet jis pamatys Jus su raudonojo kilimo verta suknele einančia link altoriaus? Taip? Tuomet medžioklė baigta! Jūs radote savo suknelę.
3.       Jūs pradedate svarstyti kur dar galėtumėte vilkėti tą suknelę.
Apsivilkti ją kelionei į prekybos centrą juk visai normalu, tiesa?
4.       Visi kiti drabužiai galiausiai nublanksta palyginus su ja.
Net gi ir ta super graži vintažinė „Channel“ suknelė, kurią nusipirkote  per išpardavimą atrodo nuobodi palyginus ją su ta įspūdinga suknele, kuri šiuo metu  tiesiog atima žadą.
10 pozymiu jog radote ta vienintele suknele5.       Kažkas Jūsų aplinkoje ašaroja, ir tai net gi ne Jūs. 
Galbūt Jūs ir neesate tokio tipo žmogus, kuris per stipriai emociškai reaguoja į tam tikrus dalykus, bet yra tikimybė, kad taip reaguos Jūsų mama, sesuo ar draugė. Ir jeigu taip nutiks, žinokite, Jūs radote suknelę, kuri Jums tinka idealiai.
6.       Jūs esate įsitikinus, jog Jūsų kūnas dar niekada neatrodė taip gerai.
Nesvarbu ar tai undinės tipo suknelė, kuri pabrėžia Jūsų išlenkimus ar tai plono šilko suknelė, kuri įrėmina Jūsų atletiškas formas, Gisele (Victoria‘s Secret Angels) atrodytų blankiai, kuomet Jūs vilkėtumėtę šį stebuklą.
7.       Jūsų suknelė galbūt ir nėra rausva, bet Jūsų veidas spindi rožine spalva.
Pamenate savo pirmąjį pasimatymą su savo vaikinu ir kaip Jūs paraudote, kuomet jis pradėjo sakyti komplimentus? Jeigu Jūsų suknelė iššaukia tokią pačią būseną ir reakciją, tai gali būti tobula sąjunga tarp jos ir Jūsų.
8.       Niekieno nuomonė nebėra svarbi.
Jūsų tobula suknelė Jūs pavertė į nuotaką siaubūnę, nes Jūs dievinate ją, todėl būtų geriau jog ir Jūsų draugija ją įsimylėtų lygiai taip pat, nes Jūs nesiruošiate taikstytis su niekieno prieštaravimais.
9.       Mintys apie tai, jog per didžiąją dieną Jūs nevilkėsite būtent „tos“ suknelės yra nepakeliamos.
Žinoma, jaunikis vestuvėse yra svarbus, bet jeigu Jūs negalėsite vilkėti būtent tos suknelės, tuomet vestuvės atšaukiamos!
10.   Jūs jaučiatės lyg būtumėte įsimylėjusi iš naujo.
Jeigu Jūs apsivilkusi savo suknelę jaučiatės taip pat, kuomet įsimylėjote savo būsimą vyrą, tai reiškia, jog laikas savo suknelei ištarti lemtingąjį “TAIP“.