10 dalyku kuriu neturetu pamirsti ne viena nuotakaVestuvių diena nenumaldomai artėja, Jūs tikrinate paskutiniuosius pasiruošimo darbus ir su nekantrumu laukiate, kuomet žengsite prie altoriaus. Viskas vestuvių dienai yra daugmaž paruošta ir netrukus bus išpildyta. Tačiau, norime Jums pateikti sąrašą dalykų, kurių neturėtumėte pamiršti tiek savo vestuvių dieną, tiek vestuvių planavimo metu.

1. Vestuvės – tai diena, santuoka – tai gyvenimas.
Laikykite tai kontekste ir neužmirškite, kad vestuvės tai nuostabi šventė ir ypatinga diena Jūsų gyvenime, tačiau tai tik pirmasis žingsis Jūsų vedybinio gyvenimo link.

2. Jūs galite avėti plokščiapadžius!
Tai lyg išsigelbėjimas Jūsų pėdoms. Kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną nori būti pasitempusi ir avėti aukštakulnius, tačiau ne visom nuotakoms tai palaima. Nekankinkite savęs ir savo pėdų. Ypatingai jeigu Jūsų suknelė siekia žemę, niekas nepastebės jeigu avėsite patogius žemakulnius batus. Jeigu vistik avėsite aukštakulnius, nepamirškite ir plokščiapadžių batų, jie tikrai pravers šokių aikštelėje.

3. Nuotraukos išlieka amžiams, tad nusisamdykite geriausią fotografą.
Gyvenime būna ne daug progų, kuomet galite pamatyti vienoje vietoje visus artimuosius bei mylimus žmones, o geras fotografas yra tas, kuris gali sustabdyti laiką. Visas gražiausias akimirkas įamžins fotografas, tačiau, kad tos akimirkos būtų įamžintos tobulai Jums reikės labai gero fotografo. Tad nepabijokite į tai investuoti ir tikrai nenusivilsite.

10 dalyku kuriu neturetu pamirsti ne viena nuotaka 24. Būkite švelni savo kūnui, jokių išprotėjusių dietų!
Vestuvės tai nėra tiesiog meilės išraiška, pirmiausia Jūs turite pasirūpinti meile pati sau. Jūs tekėsite tokia kokia esate ir Jūsų būsimasis vyras būtent dėl to Jus pamilo ir nori Jus vesti. Nereikia nertis iš kailio dėl keletos papildomų kilogramų, badauti ar valgyti vien salotas, visos nuotakos švyti ir yra neapsakomai gražios, kadangi spinduliuoja meile bei džiaugsmu.

5. Jūs jausitės šiek tiek išsigandusi, tačiau tai normalu.
Vestuvės – tai didis įsipareigojimas ir kadangi tai nuostabi diena, nereiškia jog Jūs busite visiškai rami bei atsipalaidavusi. Nors tai nepakartojamas gyvenimo įšukis, jis kartu ir šiek tiek gąsdina. Vadovaukitės citata: “Jauskite baimę ir vistiek tai padarykite”. Tai labai svarbus apsisprendimas ir šis aspsisprendimas vienas geriausių Jūsų gyvenime.

6. Pasirūpinkite atsargų dėžute.
Šis patarimas yra beproto praktiškas ir gali Jus išgelbėti iš nemalonių situacijų. Vestuvių dienai turėkite paruošus nedidelę atsargų dėžutę, kuri Jus išgelbės ekstra atveju. Pasirūpinkite atsarginėmis pėdkelnėmis, vaistais nuo galvos skausmo, makiažo servetėlėmis, kosmetiniais pagaliukais ir viskuo ko Jums gali prireikti vestuvių dieną. Dėžutę patikėkite pamergėms, jog jos galėtų Jums pagelbėti bet kuriuo metu.

7. Nesinervuokite dėl smulkmenų.
Moterys yra tokios būtybės, kurios nori tobulumo ir to karštligiškai siekia. Tačiau, vestuvių diena tai ne ta diena, kuomet Jūs turite jaudintis dėl menkniekių. Floristas atvežė 3 centimetrais ilgesnes rožes, o lauke 4 laispniais vėsiau. Na ir kas! Tai tik smulkmenos. Juk pasaulis nesugriuvo, o šiandien yra pati gražiausia diena Jūsų gyvenime. Mėgaukitės tuo.

10 dalyku kuriu neturetu pamirsti ne viena nuotaka 38. Neverskite Jūsų pamergėms jaustis nepatogiai.
Puikus būdas sukurti gerą karmą, tai paversti savo pamerges super madingomis ir padėkoti už pagalbą. Patikėkite Jos jums padėkos taip pat, o ir Jūs būsite laimiga.

9. Pažinkite savo ratą.
Tęsiant pamergių temą, nepamirškite jog vestuvės yra Jūsų šventė ir jose turėtų dalyvauti Jums artimiausi žmonės. Tie žmonės turėtų būti Jūsų palaikymo komanda, žmonės, kurie eis su Jumis į karą ir gins Jus nuo pikčiausių priešų, na ir žinoma, palaikys Jus vestuvių dieną. Gera pamergių komanda, padės Jums viską ištverti, o turint ir nuostabų svečių ratą, šventė bus nepakartojama.

10. Būkite laiminga ir šypsokitės!
Planuoti vestuves tai nėra itin lengvas darbas. Tai varginantis, reikalaujantis žinių bei organizacinių sugebėjimų darbas. Tačiau vestuvių dieną tai baigsis ir visą Jūsų sunkų darbą vainikuos garsiai ištartas TAIP! Todėl pasidžiaukite šia akimirka ir mėgaukitės gražiausia savo diena!

Visus patarimus rasite čia.