10 dalyku kuriu nederetu sakyti nuotakai vestuviu dienaNenuostabu, jog dauguma nuotakų vestuvių dieną yra jautresnės nei įprastai. Ir nebe reikalo!  Juk vestuvių dieną yra daugybė koordinavimo detalių, makiažas, šukuosena, o ką jau kalbėti apie įvairias smulkmenas, kurios tiesiog varo iš proto. Jeigu, kurią nors dieną atsidursite šalia nuotakos, prisiminkite dalykus, kurių  nederėtų sakyti nuotakai jos vestuvių dieną!

1. “Tu atrodai kaip (tam tikras vardas) per savo vestuves”.
Net jeigu galvojate, jog tai komplimentas, kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną nori jaustis pačia gražiausia nuotaka iš visų, ir ji tikrai nenorėtų būti lyginama su kita moterimi. Pamirškite panašumus į “kažką” ir tiesiog žavėkitės, kaip nepakartojamai šiandien atrodo Jūsų draugė!

2. “Ar tu nieko prieš, jeigu užsuks mano kolega/draugas iš darbo/miesto į vestuvių vakarėlį šiandien vakare?”
Tai vestuvės, o ne įprastas šeštadienio pasisėdėjimas bare. Nebent tai bus Jūsų +1 pora, kurią Jums leista atsivesti.

3. “Nepanikuok, bet…”
Tik pradėjus sakinį šiais žodžiai, galite būti garantuota, jog kils panika. Jeigu problema nesunkiai išsprendžiama  – išpręskite ją ir tik tuomet pasakykite jaunajai apie tai ir pateikite ataskaitą, jog viskas sutvarkyta.

4. “Juk vistiek niekas neatsimins detalių”.
Galbūt tai ir tiesa, galbūt ne daug kas atsimins jog kai kurios staltiesės buvo ne sniego baltumo, o pieno baltumo, tačiau patikėkite bent vienas žmogus tai pastebės, o nuotaka visą vakarą smerks save, jog ne viskas buvo 100% tobula.

10 dalyku kuriu nederetu sakyti nuotakai vestuviu diena 25. “Aš tikrai nesėdėsiu šalio to žmogaus”.
Juk suprantate, jog šią dieną ne Jūs svarbiausias asmuo. Jeigu sėdintysis Jums iš dešinės yra ne itin malonus, žingsniuokite prie baro ir tuomet galėsite pati nuspręsti kas sėdės šalia Jūsų. Patikėkite, nuotaka mažiausiai nori turėti rūpestį kas šialia ko nori sėdėt, o kas ne.

6. “Kiek šitai kainavo?”
Nesvarbu kokio daikto, paslaugos, gėrimo ar kito dalyko kaina Jums įdomi. Apie kainas ir pinigus vestuvių dieną apskritai nederėtų kalbėti.

7. “Aš tokia nustebusi, jog tu pasirinkai būtent šią suknelę/būtent šiuos batelius/būtent tokią šukuoseną ir pan.”
Tokie komplimentai vestuvių dieną nėra pageidaujami. Nesvarbu, kad galbūt Jūs norite pasakyti kažką teigiamo ir gražaus. Patikėkite, žmonės dažnai viską supranta dviprasmiškai. Vestuvių dieną nieko dviprasmiško negali būti!

8. “Tau reikia dar kelių gėrimų”.
Taurė šampano nuraminti nervams? Puiku! Keturios taurės šampano prieš ceremoniją? Pražūtingos! Patikėkite įžadai prie altoriaus gali skambėti sunkiai suprantama kalba.

9. “Kodėl nepakvietei XYZ?”
Klausti nuotakos, kodėl vieną žmogų ji pakvietė, o kito ne yra mažų mažiausiai keista. Juk tai jos vestuvės ir ji geriausiai žino, kokius svečius pageidauja matyti savo vestuvių dieną.

10. “Na juk žinai, 50% santuokų, baigiasi skyrybomis…”.
Pokalbiai vestuvių dieną apie skyrybas juk tokie motyvuojantys ir optimistiški! Kaip taisyklė, vestuvių dieną viskas turi būti pozityvu. Nesvarbu kas vyksta pasaulyje, šiandien Jūsų draugės vestuvės!