Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Yojeida vestuvinė suknelė

Yojeida vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Nuostabi A linijos vestuvinė suknelė su lengvai žemyn krintančiu sijonu. Ilgos skaidrios rankovės puoštos karoliukų aplikacijomis – puikus pasirinkimas vestuvėms vėsiu oru. Suknelės iškirptė aukšta, baigiasi aplink kaklą, ties juosmeniu puošnus dirželis, siuvinėtas karoliukų aplikacijomis. Nugaroje illiusion efektas su sagutėmis.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.