Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Vintage vestuvinė suknelė

Vintage vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Seksuali vestuvinė suknelė iš Šantilje nėrinių ir tiulio. Viršutinė suknelės dalis iš illiusion audinio ir permatomo tiulio, siuvinėta nėrinių bei karoliukų aplikacijomis priekyje ir nugaroje. Undinėlės formos sijonas iš Šantilje nėrinių, viršutinis sijono sluoksnis iš minkšto tiulio ties juosmeniu siaurėja.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.