Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Trey vestuvinė suknelė

Trey vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Romantiška princesės stiliaus vestuvinė suknelė iš tiulio ir nėrinių, su smėlio spalvos pamušalu. Suknelė be petnešėlių, su širdelės formos iškirpte. Platus tiulio sijonas dekoruotas nėrinių aplikacijomis. Mikado šilko dirželis ties juosmeniu su mažu kaspinėliu centre.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.