Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Tibet vestuvinė suknelė

Tibet vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Moderni ir šiuolaikiška undinėlės formos vestuvinė suknelė iš tiulio ir nėrinių su smėlio spalvos pamušalu. Suknelė apnuoginanti pečius su laivelio formos iškirpte bei ilgomis rankovėmis dekoruotomis nėrinių ir gipiūro aplikacijomis. Nugaroje gili V formos iškirptė. Undinėlės formos sijonas iš tiulio ir nėrinių.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.