Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Telde vestuvinė suknelė

Telde vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Autentiška ir moderni princesės stiliaus vestuvinė suknelė iš mikado šilko. Laivelio formos, lenkta iškirptė su kristalų aplikacija ant peties. Nugaroje įdomi kryžiuota iškirptė, atidengianti dalį nugaros. Mikado šilko dirželis ties juosmeniu puoštas kristalų aplikacija. Sijonas iš mikado šilko su kišenėmis.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.