Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Rubi vestuvinė suknelė

Rubi vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Prieš Jūsų akis įspūdinga undinėlės silueto vestuvinė suknelė, kurios pagrindą sudaro gėlių motyvais siūvinėtas tiulis. Tai suknelė, kuri išsiskiria sudarydama antros odos efektą ir iliuziją. Apvali suknelės iškirptė apjuosianti kaklą atrodo lyg būtų nupiešta tiesiai ant kūno ir maišytųsi su skaidriu audiniu. Karoliukais siūvinėtos aplikacijos ir blizgesys tarsi vyšnia ant torto puikiai papildo visą suknelės dizainą.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.