Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Renita vestuvinė suknelė

Renita vestuvinė suknelė. Moderni ir rafinuota princesės stiliaus, pūsta vestuvinė suknelė iš Shavon organzos.Suknelės viršutinė dalis siuvinėta blizgančiais Svarovski kristalais ir dekadentiškai perlais. Suknelės iškirptė širdelės formos, viršutinė dalis imituoja korsetą. Efektingai klostuotas suknelės sijonas ties juosmeniu banguoja žemyn.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.