Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Ramses vestuvinė suknelė

Ramses vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Gipiūras ir Šantilje vaidina pagrindinį vaidmenį šioje suknelėje, kuri atrodo tarsi būtų sukurta tiesiog ant kūno. Undinės silueto dizainas ir iškirptė be petnešėlių sukuria magišką antrosios odos efektą. Unikali suknelė – unikaliam momentui. Pridedama tiulio palerina su karoliukų siuvinių aplikacijomis sukuria delikatų illiusion efektą. Tai aksesuaras, kuris puikiai papildo ir išryškina šios suknelės romantiką.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.