Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Raen vestuvinė suknelė

Raen vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Beveik kaip nimfa! Tai nuostabaus grožio, undinės silueto vestuvinė suknelė, kurioje gėlių motyvai tiesiog susilieja su oda ir sukuria seksualų tatuiruotės efektą. Sijonas gundančiai apgaubia klubus ir išplatėja į minkšto tiulio sluoksnius, suteikdamas daugybę judėjimo. Suknelės iškirptės tiek priekyje, tiek nugaroje žaidžia su skaidriu tiuliu, gėlių aplikacijomis ir karoliukų siūviniais.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.