Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Radley vestuvinė suknelė

Radley vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Kuomet brangenybės yra dėvimos kartu su suknele ir kuomet suknelė yra dėvima kaip brangenybė. Štai kokia yra ši įspūdingo grožio, undinės silueto vestuvinė suknelė pasiūta iš Monique krepo.  Labai diskretiško ir rafinuoto dizaino suknelė, turi seksualiai subtilų praskyrimą priekyje, ilgas rankoves ir laivelio formos iškirptę, o nugaroje atsiveria ypač magiškas tiulio ir kristalų siūvinių bei aplikacijų grožis. Daugiau brangenybių, nei suknelės.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.