Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Otelo vestuvinė suknelė

Otelo vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Otelo – tai didinga mikado vestuvinė suknelė su nuostabia laivelio formos iškirpte ir prigludusiu, įliemenuojančiu juosmeniu. Suknelė išsiskiria trumputėmis nėrinių rankovėmis ir šoninėmis kišenėmis, kurios pastaruoju metu matomos ant garsiausių pasaulio podiumų. Tai nepaprastai rafinuota elegancija.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.