Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Orsini vestuvinė suknelė

Orsini vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Nepaprastai daili vestuvinė suknelė iš itin plono gauze audinio su laivelio formos iškirpte ir siaurėjančiu liemeniu. Į apačią platėjanti vestuvinė suknelė išsiskiria prabangiomis Šantilje detalėmis ir siūlų siūviniais bei karoliukų aplikacijomis. Tai nuostabaus dizaino suknelė romantiškai nuotakai.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.