Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Orma vestuvinė suknelė

Orma vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Romantiška, undinėlės silueto vestuvinė suknelė su V formos iškirpte, nepaprastai elegantiškai aptempianti klubus. Tai tiesiog meilė iš pirmo žvilgsnio! Sunku atitraukti akis nuo nepaprasto grožio tiulio, nėrinių ir gipiūro kombinacijos, kurią apjungia nuostabūs siūviniai. Detalės: nugaroje užtrauktukas, ant peties didelė, įspūdinga gėlė.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.