Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Orlan vestuvinė suknelė

Orlan vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Nuostabi vestuvinė suknelė iš tiulio ir nėrinių su nuostabiu romantikos dvelksmu. Undinėlės stiliaus suknelė su be rankove iškirpte ir delikatūs gėlių motyvai atskleidžia nuostabiai moterišką siluetą ir pabrėžia dailias linijas. Suknelė gali būti su vestuviniu nėriniuotu švarkeliu.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.