Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Onia vestuvinė suknelė

Onia vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Tiesiog žadą atimanti princesės suknia su širdelės formos iškirpte. Vestuvinė suknelė iš tiulio su įvairiomis detalėmis, tokiomis kaip nėriniuoti gėlių motyvai, gipiūro ir ir siūvinių kaskados einančios per visą suknelės ilgį. Tiesiog svajonės išsipildymas, tiesa?

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.