Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Omaya vestuvinė suknelė

Omaya vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Vestuvinė suknelė iš šantiljė nėrinių su dramblio kaulo spalvos linijomis ir gipiūro aplikacijomis, išsiuvinėta karoliukais. Petnešėlės ir nugara puoštos permatomomis tiulio aplikacijomis. Viršutinė dalis puošta aplikacijomis, suknelė sukuria undinėlės efektą.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.