Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Oana vestuvinė suknelė

Oana vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Tai nepaprastai žavinga, princesės stiliaus vestuvinė suknelė su V formo iškirpte. Daugybė tiulio ir gėlės iš Šantilje nėrinių nepaprastai dailiai dengia viršutinę suknelės dalį, taip jai suteikiant pasakišką išvaizdą. Suknelės petį puošia nuostabi gėlė ir siauros petnešėlės

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.