Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Nicol vestuvinė suknelė

Nicol vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Įspūdinga. Tai undinėlės silueto vestuvinė suknelė, kuri atrodo lyg būtų pasiūta ant nuotakos kūno. Suknelė pagaminta iš Šantiljė, tiulio ir siūlų siūvinių su krentančia juosmens linija, trumpomis rankovėmis ir aukšta kaklo linija. Romantika ir moteriškumas susijungia šiame nuostabaus dizaino kūrinyje.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.