Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Nenufar vestuvinė suknelė

Nenufar vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Nepaprastai jausmingas dizainas. Undinėlės silueto vestuvinė suknelė iš Šantiljė, tiulio ir nėrinių tiesiog priglunda prie kūno tarsi tatuiruotė. Suknelė išsiskiria dviguba V formos iškirpte priekyje bei nugaroje, kurią subtiliai dengia permatomas tiulis sudarymas laivelio formos iškirptę. Ilgos rankovės ir prasiskiriantis sijonas viduryje priverčia įsimylėti šią suknelę iš pirmo žvilgsnio.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.