Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Natura vestuvinė suknelė

Natura vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Šios suknelės grožis slypi harmoningame odos ir audinio derinyje, kombinuotame su tiuliu bei karoliukų ir siūlų siūviniais. Tai ypač jausmingas ir patrauklus derinys. Be rankovė, undinėlės silueto vestuvinė suknelė ties juosmeniu krenta žemyn, turi laivelio formos iškirptę ir atrodo lyg būtų nutapyta ant nuotakos kūno.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.