Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Naiara vestuvinė suknelė

Naiara vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Juvelyrika ir aukštoji mada suvienija savo jėgas ir įsikūnija į šią didingą princesės stiliaus vestuvinę suknelę iš nėrinių, tiulio ir Šantiljė su nepaprastais karoliukų ir siūlų siūviniais, kuriais dekoruota visa suknelė. Juosmens linija ir apvali iškirptė padaro šį dizainą tokiu, kuris tiesiog apkabina figūrą ir sukuria nuostabų kontrastą tarp sijono ir viršutinės suknelės dalies.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.