Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Nacar vestuvinė suknelė

Nacar vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Stulbinanti į apačią platėjanti vestuvinė suknelė iš krepo. Viršutinė suknelės dalis pagaminta iš Šantiljė kombinacijoje su nėriniais ir karoliukų aplikacijomis, siekiant sukurti antros odos efektą. Suknelė siaurėja ties juosmeniu ir krenta žemyn taip pabrėždama moters figūrą, kuriai dar daugiau išraiškos suteikia aukšta kaklo linija ir ilgos rankovės.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.