Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Jewel vestuvinė suknelė

Jewel vestuvinė suknelė. Siuvinėtos karoliukų aplikacijos žaižaruoja ant visos viršutinės suknelės dalies, kuri gracingai įliemenuoja kūną. Nugaroje illiusion tipo skaidri iškirptė puošta nėrinių aplikacijomis bei pūstas, siūvinias puoštas, didelės apimties tiulio sijonas. Suknelę puošia subtiliai banguota širdelės formos iškirptė, nugaroje sagutės ir užtrauktukas.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.