Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Ina vestuvinė suknelė

Ina vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Jeigu negalite nuspręsti kokios vestuvinės suknelės – undinėlės silueto ar pūstos – norite savo vestuvėms, INA yra būtent ta suknelė, kurios ieškote. Tai suknelė, kuri apgaubia klubus, išplatėja nugaroje ir pabrėžia gražiausias moteriškas moteriškas formas. Suknelė turi V formos iškirptę priekyje ir nugaroje, šantilje nėrinių petnešėles, bei pridedamą, didelės apimties pūstą sijoną. Tai moteriška ir romantiška vestuvinė suknelė svajingai nuotakai.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.