Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Gregal ilga suknelė

Gregal ilga raudona siaura suknelė Pronovias Fiesta. Nėra jokių abejonių, jog tai viena moteriškiausių ir jausmingiausio dizaino Pronovias vakarinių suknelių, kuri Jus pavers tikra vakaro dama. Ši, undinėlės silueto, vakarinė ilga suknelė siaurėja ties juosmeniu ir yra pagaminta iš tiulio bei krepo su nuostabia iškirpte aplink kaklą. Suknelės viršutinė dalis padengta blizgių karoliukų aplikacijomis, o nugaroje subtiliai apnuoginanti rombo formos iškirptė su tos pačios medžiagos ir spalvos kaspinu.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti šią ilgą raudoną suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.