Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Glosa kombinezonas

Glosa kombinezonas Pronovias Fiesta 2018. Vyrišką eleganciją perėmęs Pronovias smokingo stiliaus kombinezonas siaurėja ties juosmeniu, yra pagamintas iš krepo su satino detalėmis kelnių šonuose ir iškirptės srityje. Karoliukų detalės prideda spindesio ir blizgesio, kas suteikia šiam kombinezonui tobulą išbaigtumą.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.