Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Glaciar suknelė

Glaciar suknelė Pronovias Fiesta 2018. Unikalumas ir asmenybė. Ši, tiesaus kirpimo, kokteilinė suknelė turi platų, žemyn krentantį bei judesio suteikianti krepo sijoną ir kristalais dekoruotą viršutinę dalį su tiulio ir karoliukų siūviniais. Skaidrios 3/4 rankovės ir laivelio formos iškirptė priekyje ir apvali iškirptė nugaroje suteikia subtilumo, o dviejų dalių dizainas pabrėžiamas kukliu krepo dirželiu su kaspinėliu.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.