Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Gigi vestuvinė suknelė

Gigi vestuvinė suknelė. Tai didinga A linijos vestuvinė suknelė puošta nėrinių aplikacijomis ir rafinuotais raštais. Suknelė išsiskiria Illiusion tipo, skaidria laivelio ir širdelės formos iškirpte, bei trumpomis rankovėmis, o nugaroje nepaprasta nėrinių ir siūvinių harmonija išreiškianti jausmingumą ir romantiką. Nugaroje kristalų sagutės ir užtrauktukas.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.