Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Enza vestuvinė suknelė

Enza vestuvinė suknelė. A- formos vestuvinė suknelė, lengvai krenta žemyn, taip sukurdama lengvumo įspūdį. Suknelės viršutinė dalis puošta karoliukų aplikacijomis, o romantiškas tiulio sijonas į apačią platėja. Širdelės formos iškirptė, ties juosmeniu karoliukų aplikacija, sukurianti diržo iliuziją.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.