Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Edith vestuvinė suknelė

Edith vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Ultra moteriška, be rankovė vestuvinė suknelė su širdelės formos iškirpte ir undinėlės tipo siluetu. Suknelė išsiskiria delikačiu ir intriguojančiu dizainu iš Šantilje, nėrinių ir karoliukų siūvinių. Viršutinis šio nepaprasto modelio sijonas suteikia papildomą eleganciją, todėl ši suknelė yra tiesiog unikalus rankų darbo šedevras.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.