Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Drina vestuvinė suknelė

Drina vestuvinė suknelė Pronovias. Nėriniai ir tiulis šioje undinėlės silueto suknelėje vaidina pagrindinį vaidmenį. Suknelė su širdelės formos iškirpte ir delikačiomis rankovėmis iš tiulio ir gėlių aplikacijų, kurios pereina į įspūdingą iškirptę nugaroje sukurdamos antros odos efektą. Tai dizainas, kuris nepaliks abejingų ir tiesiog prikaustys žvilgsnius.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.