Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Drilia vestuvinė suknelė

Drilia vestuvinė suknelė Pronovias. Moteriškumas ir geidulys tai šios undinėlės silueto vestuvinės suknelės esmė ir pagrindas. Suknelė pasiūta iš tiulio, nėrinių ir karoliukų aplikacijų. Ilgas šleifas nuvilnija palei žemę, o suknelės viršutinę dalį puošia illiusion efekto iškirptė su apnuogintais pečiais ir ilgomis rankovėmis. Tai neabejotinai toks dizainas, kuris sužavės.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.