Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Dresal vestuvinė suknelė

Dresal vestuvinė suknelė Pronovias. Unikalus darbas. Tai tikras gryno romantizmo pavyzdys. Tiesaus dizaino sijonas su šifonu ir illsiusion efekto viršutine dalimi pasiūta iš tiulio ir Šantilje nėrinių, gipiūro siuvinių bei karoliukų aplikacijų. Tai tiesiog nereali suknelės, kuri sukuria nepaprastai elegantišką ir rafinuotą judėjimą.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.