Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Dravidia vestuvinė suknelė

Dravidia vestuvinė suknelė Pronovias. Kuomet kontrastai sukuria nuostabius skirtumus. Būtent tokia yra ši undinėlės stiliaus suknelė pasiūta iš krepo ir tiulio su įspūdingomis perlų ir karoliukų dekoracijomis. Suknelė yra priglundanti ties klubais ir turi subtilią iškirptę priekyje, kuri apsivynioja aplink kaklą ir tuo pačiu išties stebinančią, ypač efektingą iškirptę nugaroje, kuri yra dekoruota karoliukais ir sukuria nepaprastą illiusion efektą. Šis nuostabus efektas prasideda ties suknelės pečiais ir baigiasi nugaros apačioje. Tai ypatinga suknelė, ypatingai Jūsų šventei.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.