Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Draconia vestuvinė suknelė

Draconia vestuvinė suknelė Pronovias. Suknelė su charakteriu ir asmenybe. Suknelė spinduliuojanti romantika.  Šis nuostabaus grožio dizainas iš minkšto klostuoto tiulio ir judėjimą suteikiančių raukinių, kontrastingai dera su nėriniuota viršutine suknelės dalimi ir iškirpte aplink kaklą, kuri tarsis susilieja su oda ir sukuria ypač jausmingą tatuiruotės efektą. Tai suknelė, kuri pabrėš jūsų moteriškumą su lig kiekviena detale.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.