Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Dracma vestuvinė suknelė

Dracma vestuvinė suknelė Pronovias. Jums užteks tiesiog pamatyti šią suknelę ir įsimylėsite ją iš pirmo žvilgsnio! Undinės silueto, ypač priglundanti suknelė su sijonu ir šleifu pasiūtu iš krepo ir tiulio, bei nėrinių ir gipiūro elementų kurie persipina suknelės viršutinėje dalyje. Skaidri, illiusion stiliaus suknelės iškirptė priekyje ir nugaroje žaidžia su nėrinių ir gipiūro aplikacijomis sukuriant jausmingą, rafinuotą dizainą ir tatuiruotės efektą. Ilgos suknelės rankovės ir apnuoginti pečiai ypač išryškina moteriškumą ir nuotaką paverčia tarsi pirmąją dama.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.