Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Dilia vestuvinė suknelė

Dilia vestuvinė suknelė Pronovias. Įspūdinga undinėlės silueto vestuvinė suknelė, kurioje susijungia nėrinių ir siūlų siūviniai bei klubus iliemenuojantis ir į apačią platėjantis sijonas. Suknelė išsiskiria iliuziniu tatuiruočių efektu, kuris sukuria antros odos įvaizdį suknelės priekyje, nugaroje ir rankovėse.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.