Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Digna vestuvinė suknelė

Digna vestuvinė suknelė Pronovias. Digna tai princesės stiliaus vestuvinė suknelė su didelės apimties sijonu ir įliemenuota viršutine dalimi. Įspūdingos ilgos rankovės bei iškirptės priekyje ir nugaroje su nėrinių siūviniais sukuria iliuziją, kuri sudaro antros odos efektą, o gili V formos iškirptė prideda subtilaus seksualumo. Tai ypač daili vestuvinė suknelė, kuri atskleidžia elegantišką moteriškumą.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.