Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Dauco vestuvinė suknelė

Dauco vestuvinė suknelė Pronovias. Jausminga, drąsi ir provokuojanti. Štai taip PRONOVIAS apibrėžia šią įspūdingą nėrinių ir gėlių siūviniais dekoruotą vestuvinę suknelę su užsegimu priekyje. Suknelė išsiskiria V formos iškirpte ir nėriniuotomis petnešėlėmis bei antros odos efektu nugaroje.Visiškai išskirtinis modelis išskirtinei nuotakai.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.