Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Datil vestuvinė suknelė

Datil vestuvinė suknelė Pronovias. DATIL tai vestuvinė suknelė, kuri paliks jus be žado. Jausmingas dizainas, illiusion efektas ir lengvas tiulio sijonas – tai šios vestuvinės suknelės didieji ginklai. Nežemiškas tiulio sijonas yra sukombinuotas su tatuiruotės efektu išsiskiriančia suknelės viršutine dalimi, ilgomis rankovėmis, skaidriu tiuliu ir gėlių aplikacijomis.  Tai labai romantiškas ir seksualus dizainas, kuriame iliuzijos užima pagrindinę vietą.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.