Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Danka vestuvinė suknelė

Danka vestuvinė suknelė Pronovias. Jausminga undinėlės silueto vestuvinė suknelė išsiskirianti dviejų dalių efektu. Neįtikėtino dizaino suknelė su krepo sijonu, kuris lengvai nuvilnija žemyn, prisiliečia prie kūno ir sukuria elegantišką siluetą. Suknelės viršutinė dalis tarsi meno kūrinys išsiuvinėtas šantilje nėrinių aplikacijomis ir karoliukais, kurie sukuria tatuiruotės efektą. Trumputės rankovės, kurios baigiasi ties pečiais pabrėžia moterišką prigimti ir subtilų seksualumą.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.