Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Dadiva vestuvinė suknelė

Dadiva vestuvinė suknelė Pronovias. Tai gėlių įkvėpta jausminga vestuvinė suknelė su tatuiruotės efekto viršutine dalimi, kurią puošia gėlių motyvų nėrinių bei siūlų siūviniai besimaišantys su oda. Gėlių motyvai nuvilnija iki šlaunų sudarydami undinėlės siluetą ir persimaino su minkšto tiulio sluoksniu išplatėdama apačioje.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.